Zaginiony Adam Koncewicz - widziany ostatnio w Krościenku

Fot. 2017.10.03 16:23 / news / czytano 3317 / opinie 0

Rodzina i sądecka policja proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego 17-latka, którego widziano w Krościenku nad Dunajcem.

Poszukiwany przez rodzinę i sądecką policję 17-latek był widziany w dniu zaginięcia (29 września) w Krościenku nad Dunajcem, gdy około godziny 10.40 wysiadał z autobusu w centrum miasta.
 
Być może poszedł w góry, pojechał do sąsiadujących z Krościenkiem miejscowości, może też przebywać w jednym z tamtejszych pensjonatów. Dlatego każdy kto mógł widzieć 17-letniego Adama Koncewicza w Krościenku nad Dunajcem, na górskim szlaku czy w pobliskich miejscowościach, proszony jest o pilny kontakt z sądecką jednostką Policji.
 
Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać do policjantów prowadzących sprawę, pod numery telefonów: (18) 4424650, lub (18) 4424651 lub też pod numer alarmowy 997.
 
W dniu zaginięcia 17-latek ubrany był w granatowe spodnie dżinsowe, szarą kurtkę z niebieskimi zamkami oraz sportowe buty z zielonymi podeszwami. Miał ze sobą plecak w drobną, szarą kratkę, bez emblematów.

Rysopis zaginionego: około 165 cm wzrostu; szczupła budowa ciała; jasne włosy, niekiedy uczesane na czoło; jasne oczy.
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij