Zapomniani Bogowie. Słowiańska opowieść Jarosława Prusińskiego walczą o tytuł książki roku. Zagłosuj!

Fot. 2018.02.23 10:17 / news / czytano 702 / opinie 0

Książka Jarosława Prusińskiego pod tytułem „Zapomniani Bogowie.  Słowiańska opowieść” została nominowana w plebiscycie literackim "Brakująca Litera", który współorganizuje nasza recenzentka, Iwona Niezgoda. Zachęcamy do głosowania.

Głosować można na od jednego do trzech tytułów. Jeden głos odpowiada jednej książce. Można go oddać tylko raz. Dziesięć publikacji z największą liczbą głosów ubiegać się będzie o wygraną w niezależnym konkursie literackim „BRAKUJĄCA LITERA” na najlepszą książkę roku 2017.
„Zapomnianych Bogów. Słowiańską opowieść” Pieniński Portal Informacyjny miał przyjemność objąć w ubiegłym roku patronatem medialnym , co zaowocowało miłym spotkaniem autorskim TUTAJ w krościeńskiej Bibliotece Publicznej.
 
Wesprzyjmy więc zaprzyjaźnionego z Pieninami  autora ostrołęckiej „Starej Baśni” traktującej o historii, która jak pisał Prusiński „(…) się dla was wydarzyła. O przodkach, którzy za was ginęli (…)”.
To nic nie kosztuje wystarczy tylko jedno kliknięcie, jednak przy tej okazji warto dodać, że w niniejszym plebiscycie Jarosław Prusiński oferuje  głosującym bogaty wachlarz swojej twórczości, bowiem  poza  wspomnianą publikacją na liście znajdują się także „Wielka Księga” stanowiąca trzecią część „Trylogii o Szarym Magu” oraz zbiór opowiadań „Niedopowiedziane”.
 
Głosy można oddawać TUTAJ do dnia 28.02. 2018 roku do czego raz jeszcze gorąco zachęcamy, dziękując jednocześnie za Wasze zaangażowanie.
Autor: Iwona Niezgoda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij