Zaproszenie na podsumowanie projektu

Fot. 2013.06.21 12:45 / news / czytano 3669 / opinie 0

Podsumowanie projektu pt. „Warsztaty taneczne, muzyczne, plastyczne, teatralne i kulinarne z zakresu kultury ludowej”.

Gminne Centrum Kultury w Kluszkowcach z/s w Maniowach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na podsumowanie projektu, które odbędzie się 26 czerwca br. w Domu Kultury w Kluszkowcach o godz. 15.00. Podczas podsumowania zaprezentują się: grupa taneczna, muzyczna oraz grupa teatralna z przedstawieniem „Piekielnica” autorstwa J. Reimschussela.
 
Informujemy również, że od 20 czerwca br. w Domu Kultury w Kluszkowcach w godz. od 15.00 – 20.00 można obejrzeć wystawę prac plastycznych powstałych w ramach powyższego projektu.
 
Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 – LEADER „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe projekty”, wdrażanych za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce - Pieniny”. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Autor: Janina Plewa
Źródło: GCK Kluszkowce
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij