Zaproszenie na zajęcia Sztuka Ludowa Górali Karpat dla dzieci i młodzieży

Fot. 2018.09.10 11:01 / news / czytano 375 / opinie 0

Tematem zajęć będzie wytwarzanie sprzętów, ozdób oraz rzeźb o tematyce pasterskiej. Podczas zajęć będzie można własnoręcznie wykonać tzn. laski pasterskie oraz orzełki pienińskie (sromowskie).

Zajęcia organizowane są przez Centrum Kultury Gminy Czorsztyn w ramach projektu realizowanego przez Zarząd Główny Związku Podhalan w Polsce.  Projekt "Szlak Kultury Wołoskiej" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu rozwoju Regionalnego. 

Zajęcia są skierowane do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Czorsztyn. Odbędą się w Domu Kultury w Kluszkowcach 13 września 2018 r. o godzinie 16.00. Ilość osób ograniczona.
 
Szczegółowe informacje udziela Centrum Kultury Gminy Czorsztyn pod nr. 18 275982 lub e-mail: gckkluszkowce@onet.pl
Autor: Oprac. red.
Źródło: GCK Kluszkowce
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij