Zdewastowana remiza - Strażacy z OSP Kąty proszą o pomoc

Fot. 2016.03.10 16:04 / news / czytano 5863 / opinie 0

Wykonana końcem września ubiegłego roku termomodernizacja budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kątach (gmina Krościenko n.D) nadaje się znowu do remontu. Nieznani sprawcy zniszczyli elewację i drzwi wejściowe.

Strażacy z OSP Kąty proszą o pomoc i informację te osoby, które być może były świadkami zdarzenia. - Sprawa została zgłoszona na policję. Prosimy o pomoc osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu wandali - mówi Stanisław Gabryś prezes zarządu OSP Kąty.

Budynek remizy został odnowiony we wrześniu 2015 roku za kwotę ponad 42 tysiące złotych. Część kosztów pochodziła z dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach programu „Małopolskie Remizy 2015” oraz dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

W ramach zadania przeprowadzono m.in. termomodernizację budynku remizy oraz remont wieżyczki i części dachu. Wyremontowano także kuchnię i kominy.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij