Zespół Myslovitz zagrał na zakończenie Jarmarku Krościeńskiego

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.07.23 11:09 / news / czytano 3711 / opinie 0

W niedzielę, na zakończenie Jarmarku Krościeńskiego, zagrała legendarna grupa Myslovitz i porwała do zabawy krościeńską publiczność.

Centrum Kultury i Promocji zaprosiło wszystkich mieszkańców Krościenka i okolic na koncert zespołu Myslovitz. Legendarna grupa zagrała swoje największe przeboje, a publiczność bawiła się doskonale.

Po sześciu latach współpracy Myslovitz pożegnało się z Michałem Kowalonkiem.  Michał Kowalonek, który w mysłowickiej formacji zajął niegdyś miejsce Artura Rojka, skupił się na pracy ze swoim zespołem. Wokalistą Myslovitz został natomiast Łukasz Lańczyk z zespołu Lorein, który grał z zespołem gościnnie m.in. podczas koncertu w Krościenku n.D.

Na plenerowej scenie na Rynku w Krościenku zagrali także  Kudłaty SoundSystem oraz Alergen.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij