Zimowa Triada - dzisiaj biegacze są w Beskidzie Sądeckim

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.01.22 14:49 / news / czytano 5031 / opinie 4

O godzinie 9.30 około 200 biegaczy wystartowało dzisiaj w trzecim dystansie Zimowej Triady - biegu po Beskidzie Sądeckim. W sobotę zawodnicy zdobywali Gorce i Pieniny.

Etapowy Bieg Górski -Zimowa Triada po raz pierwszy zagościł w Krościenku n.D. Po letniej edycji biegu organizatorzy postanowili pokazać trzy pasma górskie - zimą. Chętnych nie zabrakło, w biegach bierze udział około 200 biegaczy z całej Polski.

Niedzielny start na bulwarach przy Dunajcu od ulicy Zdrojowej rozpoczął się o godzinie 9.30. Limit Czasu dzisiejszego biegu w Beskidzie Sądeckim wyznaczony został na godzinę16.00.

Biegacze mają do pokonania 33 km trasy - Krościenko n/D -> Dzwonkówka -> Przehyba -> Bereśnik -> Dzwonkówka -> Krościenko n/D.

Uroczysta dekoracja zawodników przewidziana została na godzinę 16.30 w Remizie OSP w Krościenku n.D.

Etapowy bieg górski TRIADA ZIMOWA. Każdy z etapów przebiega w innym paśmie górskim-Gorce, Pieniny oraz Beskid Sądecki. Zawodnicy mogli wybrać jeden z dystansów lub zaliczyć wszystkie trzy.

 

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Venom2017.01.24 23:01
Super ! Krościenko powinno mieć 5, 6 takich cyklicznych imprez, których będzie perfekcyjnie organizowało. To bardzo ważne dla rozwoju i promocji.
Turysta2017.01.23 09:01
Bardzo mnie cieszy przemiana Krościenka. Czysto, nowe piękne inwestycje, coraz bardziej zagospodarowane bulwary Dunajca, bogata oferta różnego rodzaju imprez. Przez ostatnie lata dużo lepiej dzieje się dla wypoczywających w Krościenku niż Szczawnicy, która zupełnie stanęła w rozwoju turystyki.
gacopiyrz2017.01.22 19:01
kiedys Etiopia dzisiaj Polska potega w bieganiu ....
Ananas2017.01.22 16:01
Krościenko wreszcie żyje w zimę!!!!! Brawo Organizatorzy, brawo Władze Krościenka! Sylwester, kolędowanie, lodowisko, szopka, promocja Krościenka w radiu RDN, a teraz świetna impreza - Triada. Oby lata kiedy to górskie miasteczko zasypiało w zimowy sen bez sylwestra, kolęd, lodowiska, cyklicznych imprez itp. nigdy już nie powróciły.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij