Zlikwidowana uprawa konopi w Ochotnicy Górnej

Fot. 2020.09.09 21:04 / news / czytano 364 / opinie 0

Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem zatrzymali dwóch mężczyzn i zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Zatrzymani usłyszeli zarzuty. Grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że dwóch mężczyzn z Ochotnicy Górnej zajmuje się nielegalną uprawą marihuany. Pod koniec sierpnia przypuszczenia funkcjonariuszy się potwierdziły. Właścicielami 23 rosnących krzewów konopi okazali się mieszkańcy Ochotnicy Górnej w wieku 35 i 23-lat. Z uwagi na to, że uprawa marihuany i jej posiadanie w Polsce jest zabronione obaj zostali zatrzymani. Ponadto w pokoju u 23-latka, policjanci znaleźli pudełko z suszem marihuany oraz trzy gałązki narkotyku.

35 i 23-latek usłyszeli zarzuty z art. 63 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za co grozi  kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. 23-latek dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij