Zmiana lokalizacji sceny dla zespołu Myslovitz

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.07.20 10:17 / news / czytano 3278 / opinie 0

- Firma, która montowała estradę na bulwarach, na której w najbliższą niedzielę ma zagrać zespół Myslovitz, była czasowo zobligowana do pracy w innym miejscu i dlatego scena pojawiła się u nas wcześniej - tłumaczy wójt Krościenka.

Zalana scena na bulwarach w Krościenku nad Dunajcem zmieni lokalizację. Niedzielny koncert Myslovitz odbędzie się w innym miejscu - zapewnia włodarz Krościenka Jan Dyda. - Do niedzieli woda prawdopodobnie zniknie z bulwarów, ale na pewno będzie mokro. Koncert najprawdopodobniej odbędzie się na parkingu za urzędem gminy - mówi wójt.

Wątpliwości, czy aby nastroje społeczne po ostatnich opadach deszczu są na tyle dobre, aby ten koncert miał się odbyć mają radni gminy Krościenko. 

- To chyba nie jest dobra atmosfera w obecnej sytuacji, trzeba się zastanowić, bo wystarczy przejść ulicami i zobaczyć jak ludzie dzisiaj pracują, jak czyszczą, jak wyglądają i jaki mają nastrój i humory - mówiła podczas czwartkowej sesji radna Maria Wąsowicz.

- Próba rozmontowania sceny i przeniesienia jej w inne miejsce zostanie podjęta - zapewnia Wojciech Kwiatek dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n.D.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij