Zmiana na stanowisku kierownika ośrodka zdrowia w Krościenku

Fot. 2015.01.28 13:52 / news / czytano 18757 / opinie 56

Czy nastąpią większe zmiany w Ośrodku Zdrowia w Krościenku jeszcze do końca nie wiadomo. Po rezygnacji Anny Sienkiewicz z dotychczasowej funkcji kierownika placówki nadal nie wiadomo kto zajmie jej miejsce.

Anna Sienkiewicz złożyła rezygnację z dotychczasowej funkcji na ręce Stanisława Gawędy, poprzedniego wójta Krościenka n.D, końcem listopada zeszłego roku. 

Prywatyzacji lecznicy nie będzie zapewnia wójt. Kto zarządzał będzie ośrodkiem od marca br., włodarz Krościenka póki co nie zdradza. - Mam czas do końca lutego na podjęcie decyzji. Jedyne co mogę powiedzieć na obecną chwilę, to tyle, że będzie to osoba z zewnątrz, która pełniła będzie obowiązki kierownika przez trzy pierwsze miesiące - mówi Jan Dyda wójt Krościenka n.D.

W poniedziałek w sprawie dalszych losów ośrodka obradowała w krościeńskim urzędzie specjalnie powołana do tego Rada Społeczna. Dyskusja była zamknięta dla przedstawicieli mediów.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

oczywiscie2015.01.29 19:01
Jeszcze proponuje wyborcą pana Wójta przypilnowac sprawe wyciągu bo na stronie Kroscienka jest oczywiscie propozycja lokalizacji z tym, że jest to propozycja alternatywna wg której moze być wyciąg albo zwykła kolejka która bedzie funkcjonowac tylko w lecie
do pardon2015.01.29 19:01
Bardzo madre slowa! Przewietrzyc natychmiast ten falszywy personel !!!!!!!!
P.S.2015.01.29 19:01
Oczywiście ze zobaczymy jak bedzie i nikt rozsądny nie bedzie chwalił zaniechań i nie kompetencji jeśli takie bedą. Tak jak nikt rozsądny nie chwali ostatnich 3 kadencje zaniedbań i zmarnowanego czasu. A krytyka wszystkiego po dwoch miesiacach to totalny blamaż i tyle.
Misia2015.01.29 19:01
Na razie nie ma bo po dwoch miesiącach trudno nadrobić 12 lat zaniedbań . A bulwary jako teren zalewowy to traktował poprzednik bo nic tam nie zrobił.
janusecek gondolka2015.01.29 18:01
no nareszcie są tłumy turystów aż ciężko przejść przez rynek ale jaja
janusecek gondolka2015.01.29 18:01
w sprawie sportu w kr....ku kontaktować się z ambasadorem m.ć. nigdy ona nie reprezentowała krościenka w zawodach tylko dolibogów pani towarzysz członkini egzekutywy parti PZPR jak jej kolega też towarzysz kajakarz obecnie przy korycie
Do hmm2015.01.29 18:01
No wlasnie dla Ciebie poprzedni był dobry i koniec rozmowy. Kazdy inny zły . A co zrobił poprzednik to nie mam zamieru oglądać w internecie bo widzę w rzeczywistości np. jak idę po żużlu na cmentarzu, marzne na przystanku, chodzę w błocie po parkingach, nie moge nikomu wynająć pokoju w ferie. I chyba z tej perspektywy dokonuje sie oceny Wojta, a nie przez internet.
hmm2015.01.29 18:01
Jak mówie poczekamy zobaczymy . Kluczowe słowo to "jak" więc narazie musimy poczekac i ciekawe czy się doczekamy . A tak poza tym teren bulwarów to przecież teren zalewowy wg Wójta.
Obietnice2015.01.29 18:01
Jedyny problem Kroscienka to dwa stypendia. Na każdym forum !!! Jak Dyda zagospodaruje bulwary albo ściągnie inwestora na wyciąg to naprawdę wiesz gdzie bede miał twoje stypendia?
hmm2015.01.29 18:01
Nie chodzi o wysokość tylko o obietnice ( A były one takie: " źle się dzieje z kajakami " "trzeba stypendia podnieść bo są małe" ." nie docienia się zawodnikow" itp ). Teraz jest pytanie co z resztą. A co do byłego to ja uważam , że był dobrym wójtem i 46 % mieszkańców (wynik wyborów) też tak uważa i to co zrobil możesz sprawdzić na internecie a nie odwracac kota ogonem zajmując sie jego osobą bo obecnie rządzi inna osoba.

reklama

Kompromitacja a nie biuletyn2015.01.29 18:01
Ten biuletyn do gwóźdź do trumny politycznej byłego Wojta.
marek2015.01.29 18:01
STYPENDIA,co do wysokości ,skromne,ale czy tak naprawdę jeden z zawodników ,który je otrzymuje ,reprezentuje sks Sokolica Krościenko?.
Dobra dobra2015.01.29 18:01
Jakby skonfrontowac obietnice byłego Wojta ze stanem faktycznym to wtedy dopiero te twoje zarzuty o stypendium wyglądają śmiesznie.
omg do fałszywy omg2015.01.29 18:01
Prośba o niepodszywanie się pod mój nick. Ja przynajmniej używam polskich znaków diakrytycznych i wszystkich polskich liter.
Whaat??2015.01.29 18:01
Ja tu nie jestem sam . Akurat tablica mi sie podoba. Jesli chcesz wiedziec co zrobil to sobie poczytaj biuletyn a nie pisz o kimś że jest miernotą. Ja tylko krytykuje "wielkie obietnice " i Wielki zarzut obecnego wójta do byłego jakim była sprawa kajaków. To ty umiesz Tylko chwalić swojego kandydata a już do kłamstwa wyborczego się nie odniesiesz .
Ręce opadają2015.01.29 18:01
Sylwester -be, wigila w rynku -mało ludzi, zmiana godzin pracy urzędu - złe, uporzadkowanie pracy urzędu-mało ważne, tablica - nie wiadomo jak sie obsługiwać, posprzątanie kilkuletnich plakatów i tablic informacyjnych- nieważne, lodowisko - poco, trasy narciarskie - amatorka, transmitowane sesje- robienie igrzysk. I jedno i to samo Gaweda zrobił windę za 12 lat i dał większe stypendia. Czy Ty widzisz jaki jestes śmieszny z ta krytyka wszystkiego i chwaleniem byłej miernoty ?
pardon.2015.01.29 18:01
Jak najszybciej pozbyć się z urzędu,osób ,które pracują przeciw wójtowi,Arogancja pani sekretarz ,pani sekretarki pani od utrzymania czystości w urzędzie sięga,granic!!!To nie prywatny folwark. Z tym trzeba natychmiast skończyć,aby nie było za późno.Przewietrzyć natychmiast.
omg2015.01.29 18:01
Nie brzmia smiesznie bo byl to zarzut obecnego wójta w strone byłego wójta i obietnica obecnego wójta i jesli wszystkie obietnice mają tak wyglądac to ja dziękuje za takiego wójta.
Ctg2015.01.29 18:01
Pensja doradcy w stosunku do kompetencji znacznie mniej budzi kontrowersji niz pensje byłego Wojta i jego zastępcy ktorzy na niczym sie nie znali. A jeśli chodzi o uwarunkowania to faktycznie rożne gminy maja rożnie - jednymi sterują gospodarze innymi (jak u nas przez ostatnie 12 lat) bardzo słabi urzędnicy, ktorzy bardzo mało zrobili a zadłużyły nas na 11 mln. Wiec te teksty o tym stypendium brzmią śmiesznie .
haha2015.01.29 18:01
Poczekamy zobaczymy. Niektórzy nie rozumieją że nie każda miejscowośc ma takie same możliwości i umieją tylko ujadac na forum. Jak na razie mamy zmniejszone stypendia ( przy całym krzyku wyborczym że za Gawędy były za małe wygląda to Żałośnie ) , doradce z zewnątrz który tylko ciągnie kase , i zmniejszoną pensję wojta tylko o 8 stow ( obecnie wynosi ok 9 tys co jak na wojta bez doświadczenia i jakiejkolwiek pracy na rzecz gminy jest hipokryzją) Az radni musieli zareagować i zmniejszyli swoje pnsje.
1, 2, 3

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij