Znamy nazwisko drugiego kandydata na burmistrza Szczawnicy

Fot. 2018.09.20 16:33 / news / czytano 2616 / opinie 0

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie kontrkandydatem obecnego burmistrza w wyborach na najwyższe stanowisko w mieście  będzie Marcin Mastalski z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. 

Jeszcze kilka dni temu burmistrz Grzegorz Niezgoda na antenie radia RDN Nowy Sącz ubolewał nad tym, że nadal nie jest mu znane nazwisko potencjalnego kontrkandydata. 

Jeśli informacje się potwierdzą, burmistrz Niezgoda będzie miał konkurenta znacznie młodszego od siebie. Pan Marcin Mastalski nie skończył jeszcze 30 lat i jest w trakcie studiów doktoranckich. O doświadczeniu w pracy w samorządzie, planach na przyszłość porozmawiamy z kandydatem niebawem. Na obecną chwilę jest niedostępny i nikt z najbliższej rodziny i przyjaciół nie chce udzielić żadnej informacji. Nie udało nam się także skontaktować z senatorem Janem Hamerskim ze Szczawnicy.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij