I edycja projektu Ethno-Novo 2017 (Szczawnica 09.07.-29.08.2017)

Fot. 2017.07.03 16:05 / imprezy / czytano 2080

Leszek Możdżer zagra w Dworku Gościnnym w Szczawnicy i zainauguruje I edycję Ethno-Novo 2017 projektu realizowanego przez Fundację Andrzeja Mańkowskiego i Grupę Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica. Szczegóły dotyczące planowanych koncertów na plakacie.


LESZEK MOŻDŻER to wybitny pianista i kompozytor, który dokonał w polskim jazzie mentalnej i stylistycznej rewolucji, jaka nie stała się wcześniej udziałem żadnego innego jazzmana.  

Koncert Leszka Możdżera odbędzie się 9 lipca w Dworku Gościnnym i  zainauguruje  I edycję Ethno-Novo  2017, projektu realizowanego przez Fundację Andrzeja Mańkowskiego i Grupę Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.

Tegoroczna edycja realizowana jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Partnerem koncertu Leszka Możdżera jest KIA Auto-Complex. Patronat medialny objęli: TVP 3 Kraków, Radio RDN Małopolska, Tygodnik Podhalański, Podhale 24, Pieniny 24, Pieniny info. Projekt został też objęty współpracą redakcyjną przez RMF Classic.

Rezerwacja biletów na Ethno-Novo 2017:  bilety@thermaleo.pl

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij