Kabaret KaŁaMasz (Szczawnica 12.05.2013)

Fot. 2013.05.01 10:30 / imprezy / czytano 5071

Dworek Gościnny w Szczawnicy zaprasza 12 maja 2013 roku o godzinie 19.00 na występ Kabaretu KaŁaMasz - najmłodszy kabaret w nie najmłodszym składzie.

Lekkostrawny koktajl "starego kabaretu Długi" z aktorami popularnego serialu „Ranczo”. Do regularnego spożycia nie tylko dla miłośników „Mamrota” czy innych „mózgoj….” ale i do degustacji dla miłośników kabaretu literackiego i aktorskiego.

Autorami tekstów są Robert Górski - Kabaret Moralnego Niepokoju i Jacek Łapot - kabaret Długi. Muzykę skomponował Dariusz Szweda.

Bilety w cenie  60 zł. Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 50 zł do 30 kwietnia. Zamówienia i szczegółowe informacje pod adresem: bilety@thermaleo.pl.


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij