Koncert Volnij Don - Pieśni Kozaków Dońskich (Szczawnica 01.03.2013)

Fot. 2013.02.21 12:00 / imprezy / czytano 2556

Zapraszamy 01.03.2013 o godz. 19.00 do Dworku Gościnnego w Szczawnicy na koncert zespołu VOLNIJ DON, podczas którego usłyszymy wybrane pieśni kozaków dońskich.

Życie kozaków to walka, codzienna praca, często niespełniona miłość ale także radość z rzeczy prostych, takich jak wspólne biesiadowanie. To wszystko znajduje odzwierciedlenie w żywiołowych i często dowcipnych strofach wyśpiewywanych a to podczas wspólnej zabawy a to przy okazji zalotów do młodych kozackich dziewczyn. Niepowtarzalne brzmienie bałałajki, bajana i perkusji a także jedyny w swoim rodzaju wokal. Wszystko to przywozi ze sobą zespół Volnij Don. Grupa za sprawą niezwykle żywiołowych koncertów zdobywa uznanie szerokiej europejskiej publiczności , która z tęsknotą słucha nostalgicznych ukraińskich dumek, dziarskich pieśni kozackich i popularnych pieśni rosyjskich.

Skład zespołu:

  1. Grigoriy POLOVINKA - akordeon, śpiew 
  2. Alexander DZALASHOV - instrumenty perkusyjne, śpiew

Bilety w cenie 25 zł i 35 zł do nabycia w biurze Thermaleo Sp. z o. o, Plac Dietla 7, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 - 17.00 lub pod numerem telefonu 0 18 540 04 00 oraz w dniu koncertu w Dworku Gościnnym od godz. 10.00.

Rezerwacja biletów w budynkach grupy Thermaleo: Galeria Pijalni Wód Mineralnych (Plac Dietla 5), Willa Marta (Główna 30), Hotel Nawigator (Zdrojowa 28) oraz Modrzewie Park Hotel (Park Górny 2).


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij