Koncert Zdrojowa Orkiestra Dęta (Krościenko n.D 12.11.2017)

Fot. 2017.11.09 22:49 / imprezy / czytano 2343

W niedzielę 12 listopada o godzinie 18:00, będziemy mieli przyjemność wysłuchać koncertu Zdrojowej Orkiestry Dętej pod batutą Wojciecha Kwiatka.

Zdrojowa Orkiestra Dęta jest to projekt stworzony przez Fundację Promocji Artystycznej Pro-Classical i ma on na celu wskrzeszenie przedwojennych tradycji muzykowania przez orkiestry dęte w miejscowościach uzdrowiskowych i turystycznych.
 
Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory zarówno muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej w aranżacjach na zespół instrumentów dętych. Koncert odbędzie się w siedzibie Pienińskiego Parku Narodowego przy ul. Jagiellońskiej 107B w Krościenku n. D.
 
Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego oraz Gminy Krościenko nad Dunajcem.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij