Rajd po Skarb Inków (Niedzica 05.05.2018)

Fot. 2018.04.19 17:06 / imprezy / czytano 702

5 maja w Niedzicy Zamek na koronie zapory będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie pn. „Rajd po Skarb Inków”. 


To doskonała okazja do odkrycia bogactwa lokalnych ścieżek rowerowych i historii regionu. Zapraszamy rodziny, grupy przyjaciół i znajomych do stworzenia ekip, których głównym zadaniem będzie przejechanie jednego z dwóch wyznaczonych szlaków oraz rozwiązanie zadań przygotowanych w terenie, aby zdobyć jak największa liczbę punktów i odnaleźć tajemniczy Skarb Inków.

Podczas rajdu będzie możliwość zapoznania się z twórczością lokalnych rękodzielników oraz nabycia niepowtarzalnych pamiątek. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji swojego uczestnictwa, gdyż liczba osób, które mogą wziąć udział w rajdzie jest ograniczona. Rejestracji można dokonywać telefonicznie (pod numerem telefonu: 18 300 02 17), mailowo: fundacja2kola@gmail.com lub poprzez Facebooka: mtbprzygoda. Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy, który jest dostępny na stronie Urzędu Gminy: www.lapszenizne.pl.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij