Sylwester w Szczawnicy (Szczawnica 31.12.2013)

Fot. 2013.12.12 11:21 / imprezy / czytano 3547

Jak co roku Szczawnica zaprasza do wspólnego spędzenia Sylwestra pod Gwiazdami. Początek imprezy o godzinie 21.30 przy dolnej stacji PKL Palenica.

To już tradycja, że w okresie noworocznym do Szczawnicy przybywają rzesze turystów, by razem z mieszkańcami spędzić sylwestrową noc na zabawie plenerowej przy dolnej stacji PKL „Palenica”. W programie tegorocznej imprezy znajdą się występy dwóch zespołów rockowych: „Gravity”, z charyzmatycznym hiszpańskim frontmanem oraz „Johnny”, zyskujący coraz większą popularność na polskim rynku muzycznym. O północy odbędzie się największy w Pieninach pokaz ogni sztucznych, a po nim dyskoteka dla wszystkich.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij