Trzeci raz zagrają punka charytatywnie (Sromowce Niżne 27.07.2013)

Fot. 2013.07.21 08:18 / imprezy / czytano 2298

Historia koncertu wiąże się z wszechobecną nudą, z którą młodzież na wsi często ma do czynienia. 

Grupa odmieńców, która z chęcią pomocy i dobrej zabawy wyszła naprzeciw i postanowiła pokazać iż w Pieninach PUNX NOT DEAD. W Sromowcach odbyły się dwa koncerty, których cel był ten sam, i który się spełnił. Pomagajmy i dobrze się bawmy, nie inaczej tylko w rytmie punk rocka!

 

Celem koncertu jest dobra zabawa, ale przede wszystkim pomoc naszemu choremu koledze- Łukaszowi: Łukasz - nasz 17letni kolega ze Sromowiec, którego los potraktował wyjątkowo surowo. Łukasz, od urodzenia zmaga się z licznymi wadami rozwojowymi i częściowym porażeniem mózgu. Na domiar złego ten pogodny chłopak zmaga się z padaczką i słabą odpornością. Ma zdeformowane nogi i ręce, przez co nie chodzi. Przykuty do wózka, z pogodną miną, chociaż nie mówi, tryska od niego pozytywna energia. Gdy dowiedzieliśmy się iż państwo polskie woli inwestować w limuzyny dla świń przy korycie niż w potrzebujących, postanowiliśmy wyjść naprzeciw, i pomóc Łukaszowi. A jest coś lepszego niż pomoc przez dobrą zabawę w rytmie punka? BAWMY SIĘ I POMAGAJMY! Dochód z koncertu i licytacji przekazany będzie rodzicom Łukasza, na jego leczenie i dalsze rehabilitacje.

 


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij