Koncert Wołodymyra Hajdyczuka w szczawnickim Jazz Barze

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.04.15 07:38 / notatka / czytano 2731 / opinie 0

Ukończył Akademię Muzyczna w Kijowie, w roku 2012 w ramach stypendium naukowego studiował na bydgoskiej Akademii Muzycznej. Gra muzykę klasyczną na akordeonie.

W niedzielny wieczór w Jazz Barze w Dworku Gościnnym zabrzmiała muzyka baroku w utworach J.S. Bacha, W.A. Mozarta w jednym z najbardziej znanych utworów: „ Mała nocna muzyka”, a także „Cztery pory roku” A. Vivaldiego. 

Artysta pochodzi z Ukrainy z miejscowości Czerniowce. W Polsce występował m.in. w Gdańsku, Sanoku i Przemyślu, gdzie otrzymał dyplom z wyróżnieniem w Międzynarodowym Konkursie Akordeonistów w 2008 roku. Występował też na festiwalach w Rosji, Niemczech i Ukrainie.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij