Megitza na finał Ethno – Novo 2019

Fot. Arch.Organizatora 2019.08.17 09:05 / news / czytano 999 / opinie 0

Już w sobotę w Dworku Gościnnym w Szczawnicy zaśpiewa i zagra Megitza, zwyciężczyni "Złotego Guzika” w Mam Talent oraz finalistka Must be the Music. 

Ta wszechstronna, pochodząca z Zakopanego  artystka, łączy nurty tradycyjne ze współczesnymi, jest DJ-em, produkuje muzykę elektroniczną, oraz hip hop. W ciągu ostatnich 10 lat swojej kariery wystąpiła na najbardziej prestiżowych festiwalach świata: Montreux Jazz Festival, Wien Jazz Fest, Woodstock, Rudolstadt Festival. 

Koncert odbędzie się 17 sierpnia o godz. 19.00., bilety można nabyć w Butiku I love Szczawnica lub bezpośrednio przed koncertem w recepcji Dworku Gościnnego.

Organizatorem Ethno-Novo 2019 jest Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica oraz Fundacja Andrzeja Mańkowskiego.
Autor: TH
Zdjęcia: Arch.Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij