Mieszanka Kabaretu Długi oraz aktorów serialu Ranczo w Szczawnicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.05.13 13:12 / news / czytano 3212 / opinie 0

W niedzielny wieczór publiczność zgromadzona w Dworku Gościnnym miała okazję świetnie się bawić za sprawą Kabaretu KaŁaMaSZ.

Na scenie wystąpili Sylwester Maciejewski artysta kabaretowy, aktor występujący w znanym serialu Ranczo, Jacek Łapot założyciel i członek Kabaretu Długi oraz Dariusz Szweda kompozytor i akompaniator Kabaretu Długi oraz kompozytor i aranżer Kabaretu KaŁaMaSz.

Grupa kabaretowa zaprezentowała swoje skecze, w których nie zabrakło humoru z serialowej „ławeczki” z Ranczo, skeczu m.in. o służbie zdrowia i wirtualnej parafii. Ponad 90 minut artyści bawili skeczami autorstwa Piotra Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju  i Jacka Łapota z Kabaretu Długi.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij