Otwarto Galerię Autorską w Krościenku n/D

Fot. 2013.06.24 15:59 / news / czytano 4847 / opinie 0

Galeria Autorska "pod okółkiem" czynna będzie w okresie letnim. W siedzibie galerii przy ul. Zdrojowej 25 w Krościenku n/D do obejrzenia jest malarstwo i rzeźba artysty.

Autor prac, które można obejrzeć w nowo otwartej galerii to Andrzej Michał Beliczyński obecny prezes Stowarzyszenia Artystów Pienińskich.
 
Pan Andrzej jest emerytowanym nauczycielem, który za swoją pracę pedagogiczną odznaczony został m.in. Złotym Krzyżem Zasług. Od kilku lat mieszka w Pieninach. Ukończył fizykę na Uniwersytecie Śląskim a malowanie jest dla niego odskocznią od codzienności. Maluje w technice akwareli oraz pasteli ale dla zwiedzających udostępnia również wykonane przez siebie rzeźby.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij