Specjalny wieczór w Dworku Gościnnym

Fot. 2013.08.20 10:06 / news / czytano 2949 / opinie 0

Zapraszamy do Dworku Gościnnego w Szczawnicy na niepowtarzalne wydarzenie artystyczne - wyjątkowy duet Ireneusza Krosnego i Alicji Śmietana już w najbliższy piątek o godzinie 19.00.

Ireneusz Krosny tworzy autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł — kreatywność, własne oryginalne poczucie humoru oraz oryginalny własny styl. Krosny wypracował oryginalną technikę poruszania się mima w grze komediowej. Jego technika jest  przeźroczysta jak dykcja u aktora — czyni każdy ruch zrozumiałym, ale nie zwraca uwagi sama na siebie, daje widzowi poczucie łatwości pracy mima na scenie.

Urodzona w 1983 roku w Krakowie Alicja Śmietana została opisana przez krytyków San Francisco Chronicle jako Wybitnie wrażliwy i błyskotliwy talent. W Dworku Gościnnym wystąpi w koncercie pn. "Muzyka MIMO-woli".

Bilety do nabycia w biurze Thermaleo sp.zo.o, Plac Dietla 7, pn- pt w godz. 9.00- 17.00, pod numerem telefonu 0 18 540 04 00 lub mailem: bilety@thermaleo.eu oraz w dniu koncertu w Dworku Gościnnym od godz. 10.00. Rezerwacja biletów w budynkach grupy Thermaleo: Willa Marta (Główna 30), Hotel Nawigator (Zdrojowa 28) oraz Modrzewie Park Hotel (Park Górny 2).

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij