XVI Letnie Warsztaty w Muzycznej Owczarni 2013

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.03.27 20:42 / news / czytano 4747 / opinie 0

Tegoroczne warsztaty odbędą się tak jak poprzednie w dwóch turach - I od 30 czerwca do 7 lipca, II od 7 do 14 lipca 2013 r. i zakończą się koncertami finałowymi w centrum Szczawnicy.

W poprzednich latach zajęcia odbywały się pod nazwą Warsztaty z Zespołem PiR2, które to warsztaty zainicjował ów zespół. Jednakże liczba wykładowców stała się tak duża, że organizatorzy wraz z obecnym szefem Wojtkiem Pilichowskim postanowili przywrócić im pierwotną nazwę.

Zajęcia odbywać się będą w kilkunastoosobowych grupach mających zajęcia dopołudniowe i popołudniowe. Wieczorami uczestnicy będą wspólnie muzykowali na jamach oraz koncertach, które będą organizowane w trakcie warsztatów. Warsztaty odbędą się w dwóch turach, mniejsze grupy dadzą większe możliwości nauczenia się czegoś i spowodują mniej kłopotów z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

I tura - Przyjazdy w niedzielę 30-go, zajęcia od niedzieli wieczór, (pierwsze zajęcia godz. 21.00), Koncert finałowy I tury - 6-go w sobotę - Szczawnica scena Pod Kolejką, wyjazdy w niedzielę rano 7-go. 

II tura - Przyjazdy w niedzielę 7-go, zajęcia od niedzieli wieczór (pierwsze zajęcia godz. 21.00). Koncert finałowy II tury 13-go w sobotę - Szczawnica Plac Dietla wyjazdy w niedzielę 14-go.

Wykłady prowadzone będą przez najwybitniejszych polskich instrumentalistów w następujących klasach: 

Gitara  - Marek Raduli, Andrzej Nowak, Krzysztof Misiak, Jacek Królik, Witek Żuromski - I tura, Bartek Papierz - II tura, Rafał Panek;

Bas - Wojtek Pilichowski, Bartek Królik - I tura, Mietek Jurecki - II tura, Michał Grott, Adrian Maruszczyk. 

Perkusja - Tomek Łosowski, Artur Malik;

Klawisze - Wojtek Olszak, Kamil Barański, Michał Łyczek, Tomek Świerk;

Wokal - Grażyna Łobaszewska, Justyna Motylska;

Studio - Studio PSYCHOSOUND - Kraków, Wykładowcy wydziału akustyki na AGH w Krakowie

Foto - Wojciech Wytrążek, Redaktor wydawnictwa Gitarzysta oraz Basista;

Wykładowcy pomocniczy - zespół - Tomek Machański - perkusja, Agnieszka Kural - bas, Adam Herbata Herbowski - gitara, Kacper Winiarek - gitara, Kamil Barański - klawisze, Tomek Świerk - klawisze.

Całkowity koszt uczestnictwa w warsztatach obejmujący wykłady, noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie, wynosi 1100 zł. Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.muzycznaowczarnia.pl. W dniu 27 marca zapisanych jest 8 osób na I turę oraz 3 osoby na II turę. 

W galerii prezentujemy zdjęcia z dwóch koncertów finałowych na zakończenie warsztatów z 7-8 i 16 lipca 2011 roku.

Autor: CR
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij