Zespoły i artyści z Pienin wystąpią w Nowym Sączu

Fot. 2015.11.13 10:50 / news / czytano 2735 / opinie 0

Rozmowy, tańce, muzyka, flisackie gawędy, pokaz mody i wystawy twórców ludowych z Pienin to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na sobotni wieczór 21. listopada w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

Burmistrz Szczawnicy oraz Wójtowie Gmin Krościenko i Gminy Czorsztyn oraz  Dyrektorzy Ośrodków Kultury i Dyrektor Małopolskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu zapraszają na wieczór z cyklu "Tradycja przez pokolenia" - "W Pieninach".
 
W ramach wieczoru zostanie przedstawiona zostanie pienińska kultura. Kalejdoskop kultury Pienin będzie obejmował pienińskie tańce i muzykę, poetyckie strofy i flisackie gawędy, pokaz mody inspirowany pienińskim folklorem, wystawę twórców ludowych, promocję wydawnictw regionalnych z terenu Pienin i rozmowy z udziałem zaproszonych gości.
 
Serdecznie zapraszamy do Nowego Sącza w sobotę 21. listopada na godzinę 17.00.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij