Ogłoszenia

+ dodaj ogłoszenie
 • ODDAM KOTKI W DOBRE RĘCE

  2017.10.02 15:59 / Inne

  Mam do oddania 6 małych kotków, są przyzwyczajane do obecności psa, są bardzo ładne.
 • Klatka z gazem

  2017.09.28 22:39 / Inne

  Poszukujemy chętnych do prowadzenia sprzedaży gazu w butlach z klatki ,którą umieścimy na terenie posesji,albo przy lokalu usługowym. Dodatkowe pieniądze każdemu się przydadzą. Więcej informacji pod telefonem.
 • Siatki Balkonowe Dla Kotów

  2017.09.27 09:00 / Inne

  Montaż siatek na balkonach to nasza specjalność, w przeciwieństwie do wielu innych firm skupiamy się tylko na takich montażach dzięki czemu opracowaliśmy własne systemy, uzywamy sprawdzonych od wielu lat materiałów, zaś każdy z naszych techników zamontował już co najmniej kilkadziesi
 • Sprzedam suczkę YORK

  2017.09.13 22:05 / Inne

  Witam mam do sprzedania śliczną suczkę YORK Suczka przyszła na świat 14.07.2017r, jest odrobaczona i zaszczepiona. Piesek uczony jest załatwiania potrzeb na mate. Waga matki 2,5-3kg a ojciec 1kg.

1 starsze

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij