Ogłoszenia

+ dodaj ogłoszenie

Kierownik Recepcji w Szczawnicy

Opis Stanowiska:
- organizacja pracy zespołu obsługi hotelu,
- planowanie, organizowanie i koordynowanie działań na terenie hotelu,
- podejmowanie efektywnych działań marketingowych na rzecz zwiększenia sprzedaży,
- podejmowanie działań dla pozyskania klientów
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Gośćmi,
- dokonywanie bieżącej analizy oczekiwań Gościa i realizowanie jego potrzeby zgodnie z interesem firmy.
- tworzenie procedur i szkolenia personelu,
- obsługa Gości hotelu zgodnie ze standardami
- dbałość o wysoki standard usług i pozytywny wizerunek hotelu
- przyjmowanie i rozliczanie rezerwacji,
- dbanie o obieg dokumentów,
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa połączeń telefonicznych,
- wsparcie działu sprzedaży i marketingu,
- przygotowywanie raportów.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
- doświadczenie w branży hotelowej,
- zdolności negocjacyjne i sprzedażowe,
- samodzielność,
- umiejętność pracy pod presja czasu,
- umiejętność zorganizowania własnej pracy,
- dyspozycyjność,
- dobra znajomość i obsługa programów MS Office,
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Warunki pracy – specyfika stanowiska:
- stały kontakt z ludźmi,
- różnorodność codziennych zdań,
- dyspozycyjność i elastyczny czas pracy

Oferujemy:
- ciekawą pracę w profesjonalnym młodym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy,
Kontakt: Hotel Rooms & Apartments POLARIS s.c. w Szczawnicy, tel.: 533-300-585

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.