Szczawnica: W blasku betlejemskiej nocy - kolędy i pastorałki

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2016.01.19 12:30 / news / czytano 2841 / opinie 0

Przed publicznością w dwugodzinnym koncercie zaprezentowali się członkowie Zespołu Pieśni i Tańca Juhasy, Grupy Wokalnej, kapela Jaworcanie, Orkiestra Dęta i uczniowie Szkoły Muzycznej.

Na koncert złożyły się znane i mniej znane polskie kolędy oraz góralskie pastorałki. Występy solistów, przeplatane były muzyką i śpiewem góralskim oraz występami Orkiestry Dętej pod kierownictwem Józefa Pańszczyka.
 
Koncert przygotowała i opracowała Ewa Zachwieja, dyrektor szczawnickiej filii Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu, kierownika artystycznego Zespołu Pieśni i Tańca „Juhasy”, całość poprowadziła Wiesława Sajdak-Tokarczyk.

Po koncercie słowa uznania i podziękowania do wykonawców skierował proboszcz szczawnickiej parafii ks. dr Tomasz Kuroń.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij