W hołdzie Janowi Pawłowi II

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.04.28 09:35 / news / czytano 5198 / opinie 0

Wczoraj w krościeńskim kościele parafialnym pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odprawiona została dziękczynna Msza św. połączona z przekazaniem Iskry Miłosierdzia Bożego.

Na zakończenie uroczystości, z okazji kanonizacji Jana Pawła II, odbył się koncert muzyczno-wokalny połączony z prezentacją multimedialną fragmentów homilii wygłoszonych przez Papieża Polaka i fotografii z Jego pielgrzymek do Polski. 

W ponad 40-osobowej grupie koncertującej byli członkowie Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Krościenka n/D, Chóru Parafialnego, zespołu "Krościencanki" oraz kapele góralskie "Białopotocanie", "Pieniny", "Braciskowie" z Grywałdu a także "Dolina Słomki" ze Stronia.

Prawie dwugodzinne przedstawienie oglądający nagrodzili długimi brawami.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij