Andrzejkowe zabawy

Fot. Arch. szkoły 2015.11.30 10:57 / news / czytano 2081 / opinie 0

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Łapszach Niżnych bardzo radośnie i tanecznie świętowali Andrzejki – na dyskotekach: we wtorek i we czwartek.

Bawiono się znakomicie – a dotrzymując tradycji był czas na wróżby i wróżenie – każdy był ciekawy, co przyszłość uczniowska kryje – „woskowa” parafina przybierała czasem bardzo egzotyczne kształty. Zabawie dodawały smaku - w szkole podstawowej przygotowane przez rodziców kanapki, a w gimnazjum można było zjeść pyszne i zdrowe ciastka przygotowane przez rodziców, a nieraz i przez samych uczniów. Było więc nie tylko wesoło, ale i smacznie. Muzyka porywała do tańca – trudno było się nudzić. W końcu to Andrzejki!




Źródło: ZPO Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij