Dzień Otwarty Szkoły Językowej Edynburg w Ochotnicy Dolnej (artykuł sponsorowany)

Fot. Arch. Organziatora 2016.06.23 10:13 / news / czytano 1980 / opinie 0

W sobotę 18 czerwca odbył się Dzień Otwarty Szkoły Językowej Edynburg w Ochotnicy Dolnej

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem wszystkich przybyłych osób. Następnie przedstawieni zostali lektorzy języków obcych, którzy już pracują w szkole, jak również Ci, którzy współpracę rozpoczną od września 2016 r. Wszystkim przybyłym została przedstawiona oferta zajęć na rok szkolny 2016/2017. Zaplanowano kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przede wszystkim z języka angielskiego i niemieckiego. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się metoda Teddy Eddie przeznaczona dla dzieci w wieku 2-7 lat, na którą to szkoła posiada licencję. Metoda ta jest skutecznym i sprawdzonym sposobem na naukę najmłodszych angielskiego komunikacyjnego.

Dzień Otwarty był okazją do uroczystego wręczenia pierwszym uczniom szkoły zaświadczeń o ukończeniu warsztatów komunikacji w języku angielskim. Celem 20 godzinnych zajęć było nabranie płynności w porozumiewaniu się w języku obcym, jak również przełamanie bariery komunikacyjnej. Uczestnicy warsztatów zaprezentowali swoje umiejętności, również aktorskie, wspaniałej publiczności. Gromkie brawa były dowodem na to, że przedstawienie bardzo się podobało.

Źródło: Szkoła Językowa Edynburg
Zdjęcia: Arch. Organziatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij