Dzień otwarty w Publicznym Gimnazjum

Fot. Arch. szkoły 2015.04.12 21:12 / news / czytano 1852 / opinie 0

9 kwietnia od godziny 8.00 odbyły się dni otwarte w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem. Uczestniczyły w nich trzy szkoły podstawowe. 

Uczniowie mogli zapoznać się z naszą szkołą i zobaczyć atrakcje, jakie dla nich przygotowaliśmy, wszyscy z ciekawością i entuzjazmem zwiedzali budynek szkoły. Uczestniczyli w wielu zabawach i doświadczeniach, które przygotowali uczniowie wraz z nauczycielami.Szóstoklasiści obejrzeli spektakl przygotowany przez Koło Żywego Słowa prowadzony przez Panią Marię Kurpiel. 

Uczniowie gimnazjum bardzo miło ich przyjęli i cieszyli się z ich przybycia. Otwarcie zakończyło się o godzinie 10:30. Szóstoklasiści opuścili gimnazjum z uśmiechami na twarzy.
Źródło: Publiczne Gimnazjum w Krościenku n.D
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij