Gimnazjaliści Gminy Łapsze Niżne i Eko-Logika

Fot. Arch. szkoły 2015.05.24 20:47 / news / czytano 1850 / opinie 0

Gimnazjaliści Gminy Łapsze Niżne z Gimnazjum w Łapszach Niżnych i we Frydmanie, wzięli udział w spotkaniu edukacyjno-szkoleniowym  pt. „Eko-Logika” z cyklu „Zielona Polska”, które miało miejsce w hali krakowskiej „Wisły” 18 maja br.

W programie znalazły się m.in. prezentacje i filmy edukacyjne o treści ekologicznej oraz niespodzianka i atrakcja takich imprez koncert muzyki – w tym roku wystąpił zespół Papa Dance – gwiazda lat 80 – tych. Było wiec i naukowo i muzycznie – to ostatnie zachęcało do zabawy.
 
Jeszcze przed spotkaniem nasi uczniowie zwiedzili Ogród Botaniczny UJ – wiosna to pora wyśmienita do podziwiana świata roślin, szczególnie, że w ogrodzie znajdują się setki roślin egzotycznych. Oto niektóre z wypowiedzi młodzieży: „Było bardzo fajnie, pięknie było w ogrodzie botanicznym, a warsztaty dały nam do zrozumienia, iż bardzo mało dbamy o nasza Ziemię, na koncercie zaś tańczyliśmy i bawiliśmy się … Ogólnie było świetnie, znakomicie bawiliśmy się na koncercie. Było ciekawie. Wyjazd był udany, Kraków jest piękny, fajnie brać udział w takich spotkaniach” 

Spotkanie odbyło się pod patronatem Centrum Informacji o Środowisku przy Ministerstwie Środowiska, a wsparli je: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska i Gmina Łapsze Niżne.
 
DZIĘKUJEMY!
Autor: Barbara Kowalczyk
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij