III Festiwal Nauki

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.05.21 11:23 / news / czytano 2253 / opinie 0

Uczniowie szkół podstawowych z Gminy Krościenko n.D zaproszeni zostali do wzięcia udziału w festiwalu nauki przygotowanym już po raz trzeci przez uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku.

Młodzi naukowcy pokazali uczniom podstawówek z Krościenka, Grywałdu i Krośnicy doświadczenia i pokazy chemiczne, biologiczne oraz ciekawostki z zakresu wiedzy geograficznej. Były też eksperymenty, zagadki matematyczne oraz ciekawostki z zakresu wykorzystania wiedzy i umiejętności informatycznych.

Trzeci festiwal cieszył się podobnie jak dwa poprzednie dużym zainteresowaniem. Momentami było bardzo zabawnie ale i groźnie, kiedy uczniowie pokazali młodszym kolegom doświadczenia z wykorzystaniem ognia.

Spotkanie uczniów szkół było bez wątpienia połączeniem dobrej zabawy z pogłębianiem wiedzy młodych osób.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij