IX Festyn Rodzinny zorganizowany przez szkołę

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.06.18 08:39 / news / czytano 2254 / opinie 0

Kolejny raz nauczyciele, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach zaprosili na festyn szkolny połączony z loteria fantową, której główną nagrodą był rower górski.

W odbywającym się w niedzielę w Amfiteatrze w Kluszkowcach festynie pn. "Zdrowo i Wesoło" swoje talenty aktorskie i wokalne prezentowali uczniowie przedszkola oraz szkoły podstawowej. Dobra zabawa połączona była z konkurencjami sportowymi, w których brali udział rodzice z dziećmi nagrodzeni za udział atrakcyjnymi nagrodami. 

Przed publicznością wystąpiła w występie solowym Anna Rusin oraz zagrał zespół Blackout. 

W prowadzonej loterii fantowej każdy fant wygrywał, a na zakończenie festynu numerowane kupony brały udział w losowaniu głównych nagród, których było mnóstwo dzięki sponsorom i darczyńcom. Zgromadzone fundusze przeznaczone zostaną na potrzeby szkoły.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij