Justyna Komorek z krościeńskiego gimnazjum najlepsza w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej

Fot. Arch. szkoły 2014.03.04 07:15 / news / czytano 3522 / opinie 0

25 lutego 2014 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu odbył się XI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej zorganizowany przez nowotarskie Gimnazjum nr 1.

W kategorii gimnazjum liczącej 20 uczestników wystąpiły trzy uczennice Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem: Bernadetta Gabryś z klasy I C - z akompaniamentem Wojciecha Kalety z klasy I A oraz Justyna Komorek z klasy I B. Patrycja Ziemianek z klasy III A wystąpiła w kategorii 15-17 lat (Marcin Grywalski gitara).

Jury oceniało poprawność językową oraz stopień zaawansowania, walory głosowe i interpretację utworów. 

Justyna Komorek zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii i odebrała nagrodę z rąk Burmistrza Nowego Targu Pana Marka Fryźlewicza oraz Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.
Źródło: Publiczne Gimnazjum w Krościenku n/D
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij