Konkurs plastyczny dla uczestników warsztatów w ramach projektu -Tradycja nie ginie w czorsztyńskiej krainie

Fot. 2014.10.16 11:14 / news / czytano 2150 / opinie 0

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach będzie realizować projekt pt."Tradycja nie ginie w czorsztyńskiej krainie” w ramach działania Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju PROW 2007-2013.

W ramach tego projektu zamierza się przeprowadzić warsztaty literackie, etnograficzne i plastyczne dla dzieci i młodzieży. Przeprowadzone zostaną warsztaty z literatem regionalnym w Maniowach i Kluszkowcach, warsztaty etnograficzno-literackie z flisakiem pienińskim z przedszkolakami z Maniów i Kluszkowiec, oraz dziećmi ze Sromowiec Wyżnych i Sromowiec Niżnych. Warsztaty z grafikiem regionalnym odbędą się w Sromowcach Niżnych i Sromowcach Wyżnych.
 
Celem tego projektu jest podniesienie świadomości o regionie i produktach lokalnych, oraz rozwój własnej inwencji twórczej. Dla wszystkich uczestników warsztatów przeprowadzony zostanie konkurs plastyczny o regionie, w trzech kategoriach wiekowych: 3-6 lat, 7-10 lat, 11–14 lat. Technika dowolna. Z każdej grupy wiekowej wyłonionych będzie 5 najlepszych prac, które zostaną nagrodzone. Biblioteka zapewnia materiały plastyczne.
 
Prace plastyczne należy złożyć do 24.X.2014 roku w bibliotekach publicznych. Na odwrocie każdej pracy plastycznej należy czytelnie podać: imię i nazwisko autora, wiek, miejscowość. Prace oceni Jury powołane przez organizatora. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28.X.2014 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kluszkowcach. Prace prezentowane będą na wystawie w poszczególnych szkołach.
 
Osoba odpowiedzialna: Joanna Bator Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluszkowcach, tel. 18 26 50 369
 
Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Autor: J.B. / Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij