Konkurs plastyczny o Janie Pawle II

Fot. 2015.10.15 12:30 / news / czytano 3177 / opinie 0

Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, który organizowany jest w związku z liturgicznym wspomnieniem św. Jana Pawła II.

Niech wykonane prace konkursowe będą okazją do oddania czci świętemu, a także powierzenia Jego orędownictwu naszych codziennych trosk i zmagań. 

Dostarczone prace oceniane będą w kilku kategoriach wiekowych, a na laureatów czekać będą nagrody. Prace wykonane dowolną techniką, w formacie A4 prosimy składać w Wiejskim Ośrodku Kultury, do dnia 28 X 2015 (środa). Na odwrocie należy umieścić podpis: imię, nazwisko, wiek (klasa/szkoła) autora.

 Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 31 X 2015 r. w Wiejskim Ośrodku Kultury, o godz. 15.00. Wtedy też rozpocznie się pokonkursowa wystawa prac. 

Życzymy radości z tworzenia, owocnej pracy artystycznej i zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich chętnych, bez względu na wiek!
 
Szczegóły konkursu an plakacie poniżej
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij