Mieszkanka Gminy Laureatką Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Słoneczna Zakładka”

Fot. Arch. UG Łapsze Niżne 2015.11.06 09:17 / news / czytano 1863 / opinie 0

W środę, 4 listopada 2015 r. w Ośrodku Kultury Arsus odbyło się uroczyste podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „SŁONECZNA ZAKŁADKA 2015”. Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką zakładek o tematyce „Moja Mała Ojczyzna”.

Zaszczytem dla nas wszystkich jest fakt, że mieszkanka naszej Gminy, uczennica Szkoły Podstawowej w Kacwinie została laureatką tego konkursu. Na przeszło 1 000 młodych artystów w wieku od 5 do 20 lat z 14 krajów Europy i Azji oraz z ponad 40 miast i miasteczek całej Polski, ALICJA RAK zajęła w swojej grupie wiekowej II miejsce w kategorii generalnej i I miejsce w kategorii narodowej. 

Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z faktu, iż mamy tak zdolne dzieci na naszym terenie, które godnie reprezentują „Naszą małą Ojczyznę” w tego typu konkursach.
Źródło: UG Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij