Minister Pracy i Polityki Społecznej spotka się z młodzieżą i samorządowcami

Fot. 2014.01.13 13:25 / news / czytano 2403 / opinie 0

W piątek 17. stycznia do Nowego Targu przyjedzie minister pracy i polityki społecznej - dr Władysław Kosiniak-Kamysz. Podczas wizyty spotka się z podhalańską młodzieżą oraz samorządowcami.

O godz. 12.30, w auli głównej Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na Kokoszkowie, minister wygłosi wykład pt. „Strategia rozwoju na najbliższe lata – perspektywy rynku pracy młodych". Wystąpienie ministra będzie trwało ok. 45 minut. Zaproszona jest na nie społeczność akademicka, młodzież podhalańskich szkół średnich,a zwłaszcza uczniowie klas maturalnych.
 
Na godzinę 13.45 zaplanowano spotkanie z samorządowcami. Gospodarzem spotkań jest rektor PPWS, prof. Iwon Grys, a do Nowego Targu sprowadzili ministra Zarząd Powiatu Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz senator Ziem Górskich – prof. Stanisław Hodorowicz.
Autor: Oprac. red.
Źródło: ppwsz.edu.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij