Muzyczna podróż dla Mamy i Taty

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.05.27 21:23 / news / czytano 3100 / opinie 0

Piękny program artystyczny pełen miłości i wdzięczności, poczęstunek, życzenia i laurki to prezent przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej  im. ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej Zawodzie z okazji Dnia Mamy i Taty.

Dzieci z SP w Tylmanowej Zawodziu gościły we wtorek swoich rodziców z okazji ich święta. Część artystyczna przygotowana została przez uczniów klasy od I do VI. Nad całością czuwały panie Lucyna Rozmus i Jadwiga Czajka.

Święto rozpoczęło się od uroczyście odtańczonego poloneza. Jednakże program artystyczny bogaty był także w melodie francuskie, portugalskie, angielskie i włoskie. Dzieci ubrane w barwne regionalne stroje śpiewały znane melodie w stylistyce hip-hopu z elementami folku jak chociażby znany singiel "My Słowianie"czy "Bałkanica" zespołu Piersi.

Muzyczną podróż po Europie dzieci wzbogaciły baśnią o Królewnie Śnieżce. Na rodziców czekał słodki upominek i uściski od dzieci na zakończenie uroczystości w podziękowaniu za bezwarunkową miłość i trud wychowania.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij