Pierwszaki ślubowały gotowość do nauki

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.10.14 15:00 / news / czytano 2777 / opinie 0

Kilkudziesięciu uczniów klas pierwszych zostało dzisiaj oficjalnie przyjętych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Krościenku n/D.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, prowadzoną przez starszych uczniów szkoły oraz prezentacją wierszy i piosenek przygotowanych przez najmłodszych bohaterów tego dnia. Pierwszoklasiści musieli również wykazać się znajomością odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzących. 

Po wprowadzeniem sztandaru szkoły i  odśpiewaniem hymnu państwowego każdy pierwszak został pasowany na ucznia. Uroczystego aktu pasowania dokonała Małgorzata Koterba dyrektor szkoły oraz Zofia Jerzyńska zastępca dyrektora. Pierwszoklasiści otrzymali symboliczne upominki przygotowane specjalnie dla nich przez ich wychowawczynie. 

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij