Podsumowanie ferii zimowych w Krościenku

Fot. 2015.03.03 10:52 / news / czytano 2645 / opinie 0

Podczas ferii Gminne Centrum Kultury w Krościenku n.D przygotowało dla najmłodszych kilka propozycji spędzenia czasu wolnego. 

Dzieci i młodzież mogły wziąć udział w zajęciach z modelarstwa, warsztatach z haftu regionalnego, zajęciach muzycznych. Część z zainteresowanych odwiedziła też Muzeum Pienińskie w Szlachtowej. 

- Już dzisiaj zapraszam na kontynuację zajęć z modelarstwa, w ferie wykonaliśmy modele plastikowe a teraz co środę od godziny 16.00 będziemy sklejać modele papierowe. To o wiele trudniejsze zadanie, ale liczymy na zainteresowanie dzieci. Przed wakacjami przygotujemy wystawę z tego co teraz uda nam się wykonać - zapewnia Józef Szałwia dyrektor krościeńskiego GCK.

Ponadto GCK zaprasza na zajęcia muzyczne i plastyczne we wtorki i czwartki od godziny 16.00.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij