Podsumowanie projektu w Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.07.01 07:57 / news / czytano 6675 / opinie 2

Efekt 10. miesięcznej pracy można było zobaczyć na podsumowaniu projektu, który odbył się 29.06.2013 roku, gdzie na scenie Wiejskiego Ośrodka Kultury w Tylmanowej dzieci wystąpiły w przedstawieniu "Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków".

W ramach projektu realizowane były zajęcia pn. „Mini Broadway warsztaty muzyczno – taneczne". Założeniem projektu  było wsparcie edukacyjno - rozwojowe dzieci poprzez wczesne odkrywanie ich zdolności i umiejętności. Polegało ono m.in. na realizacji zajęć z muzyki, które prowadził Stanisław Urbaniak, tańca które prowadziła Ewelina Udziela, warsztaty z kostiumologiem poprzez przygotowane strojów scenicznych, które prowadziła Krystyna Wieczorek oraz nauka przygotowania scenografii scenicznej, które prowadziła Edyta Jagieła.

Dodatkowo w ramach projektu odbyła się wycieczka do Krakowa do teatru Groteska na spektakl muzyczno - taneczny pt. ”Czerwony Kapturek”. Udział w zajęciach był bezpłatny.

Projekt realizowany był w  ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Autor: Katarzyna Ziajkiewicz / Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

majkelknd2013.07.01 21:07
wspaniały występ, gratulacje pomysłu ,szacunek dla ogromu pracy
;-)2013.07.01 11:07
ogromne gratulacje dla instruktorów i dzieciaków
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij