Poprawa bezpieczeństwa ruchu turystycznego na ścieżkach rowerowo-pieszych

Fot. 2013.10.24 13:59 / news / czytano 2551 / opinie 0

Zakończono projekt pt. „Poprawa bezpieczeństwa ruchu turystycznego na ścieżce pieszo-rowerowej łączącej centrum Uzdrowiska Szczawnica ze Słowacją”.

„Poprawa bezpieczeństwa ruchu turystycznego na ścieżce pieszo-rowerowej łączącej centrum Uzdrowiska Szczawnica ze Słowacją” zrealizowany został w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

100 pieszych w tym grupa osób niepełnosprawnych – uczestników Warsztatów Zajęciowych Ośrodka Perła w Szczawnicy oraz 60 rowerzystów symbolicznie przeszło i przejechało wspomnianą trasę wczoraj, tj. 23 października. 

W ponownym „otwarciu trasy” uczestniczyli też uczniowie szkół ze Słowacji – z Leśnicy i z Czerwonego Klasztoru. Ścieżka rowerowa prowadząca ze Szczawnicy na Słowację to jedyna w swoim rodzaju trasa rekreacyjna, widokowa i turystyczna. W ostatnim czasie w ramach projektu została zmodernizowana i odpowiednio oznakowana.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij