Promowanie czytelnictwa w łapszańskim ZPO

Fot. 2014.12.09 22:47 / news / czytano 3068 / opinie 0

Wzbudzanie zainteresowania książką i biblioteką to w obecnej dobie komputerów i smartfonów nie lada wyzwanie. Dlatego też P. Józefa Zołądek, bibliotekarka w ZPO Łapsze Niżne, przygotowuje dla swoich uczniów wspaniałe konkursy.

Jednym z nich było wykonanie zakładki do książki dowolną techniką. W konkursie wzięli udział zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum, w sumie zostały złożone 32 zakładki do książek, wykonane różną techniką (malowane, naklejanie, rysowane, z elementami ruchomymi, itp.). Spośród złożonych prac wyróżniono wiele ze względu na pomysłowość i kreatywność oraz ciekawą koncepcję pracy.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, a osoby wyróżnione dodatkowo okolicznościowe dyplomy. Prace zostały wyeksponowane w holu szkoły.
Autor: Krystyna Lasak
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij