Puszka, puszka dla Januszka - zebrali ponad 300 kg

Fot. Srch. szkoły 2020.01.28 15:16 / news / czytano 1180 / opinie 0

W styczniu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku n.D, zmotywowani przez Szkolny Klub Wolontariatu prowadzony przez Panią Joannę Pyrdoł, przystąpili do akcji „Puszka, puszka dla Januszka” zorganizowanej przez Fundację Dzieci Pienin - celem akcji jest zebranie pieniędzy na wózek specjalistyczny dla Pana Janusza z Krościenka.

- Nie mogliśmy przejść obok tego apelu obojętnie. Uczniowie przez 2 tygodnie gromadzili puszki, był to turniej klasowy- klasa, która zwycięży i zbierze najwięcej puszek otrzyma słodką niespodziankę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję, rodzicom, ciociom, wujkom i wszystkim, którzy odpowiedzieli na apele w mediach społecznościowych. Jak widać razem możemy więcej - mówi Joanna Pyrdoł opiekun SKW.
 
Nutka rywalizacji zmotywowała uczniów szczególnie klasy piątej i klasy drugiej, a oto wyniki:
I miejsce klasa V - 154,2 kg 
II miejsce klasa II – 120,9 kg 
III miejsce klasa IV – 10 kg
Autor: Joanna Pyrdoł
Zdjęcia: Srch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij