Seniorzy z własną stroną internetową

Fot. 2015.08.03 22:52 / news / czytano 3532 / opinie 0

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Pieniny” ma już swoją stronę internetową.

Pod adresem: www.seniorzy.kroscienko.pl znajdziemy informacje dotyczące działalności stowarzyszenia, dokumenty oraz bieżące informacje.
 
Strona internetowa została utworzona ramach realizowanego przez stowarzyszenie projektu pn; „Seniorzy Pienińscy na start", na które stowarzyszenie pozyskało dotację w konkursie grantowym „FIO-Małopolska Lokalnie 2015” ogłoszonym przez Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia. 
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Pieniny” w Krościenku nad Dunajcem powstało w styczniu 2015 roku. Jest pierwszą organizacją na terenie gminy skierowaną do ludzi starszych - emerytów i rencistów. Działamy na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem a siedzibą naszą jest Gminne Centrum Kultury w Krościenku. Działalność Stowarzyszenia oparta jest na pracy społecznej jego członków. Naszym celem jest między innymi: poprawa warunków życia emerytów i rencistów poprzez organizowania życia kulturalnego i artystycznego członków Stowarzyszenia oraz czynne uczestnictwo w życiu społecznym gminy, poprzez współdziałanie z administracją samorządową gminy oraz innymi organizacjami społecznymi i gospodarczymi. Jesteśmy „młodzi duchem”, posiadamy dużo chęci i zapału do pracy – zapraszamy do naszej organizacji.
Autor: Krystyna Kubik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij