Strażacy odwiedzili przedszkole

Fot. Arch. przedszkola 2013.05.09 12:20 / news / czytano 3961 / opinie 0

Ciekawie opowiadali dzieciom o swojej trudnej i bardzo odpowiedzialnej pracy z jaką spotykają się na co dzień. Podczas spotkania przedszkolakom towarzyszyły wielkie emocje. Na twarzach malowały się uśmiechy a radości nie było końca. 

Dzieci z Miejskiego Przedszkola Publicznego w Szczawnicy dziękują dzielnym strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczawnicy za zajęcie edukacyjne przeprowadzone w dniu 6 maja 2013 roku. Podczas zajęć przedszkolaki podziwiali  lśniące w słonecznym blasku samochody, strażackie hełmy, węże gaśnicze, nożyce strażackie. Strażacy demonstrowali sposoby gaszenia pożaru wodą i pianą gaśniczą, niektórym udało się usiąść w samochodzie strażackim. Wizyta wywarła  na dzieciach ogromne  wrażenie. Dowodem na to są  pełne ekspresji prace plastyczne i spontaniczne wypowiedzi. Pracownicy przedszkola i dzieci dziękują za wizytę, życzą strażakom dużo zdrowia oraz pogody ducha. 
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. przedszkola
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij