Szczawnica: Małopolski e-Senior

Fot. 2019.03.28 16:46 / news / czytano 626 / opinie 0

Szczawnica wraz z Fundacją Instytut Myśli Innowacyjnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Małopolski e-Senior. Jest to bezpłatne szkolenie z obsługi tabletu i internetu dla osób powyżej 65. roku życia zamieszkujących gminę.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych oraz poprawa umiejętności korzystania z komputera i Internetu, w tym z e-usług publicznych, wśród mieszkańców wybranych gmin województwa małopolskiego, poprzez realizacje wsparcia w postaci szkoleń stacjonarnych oraz innych metod przekazywania wiedzy z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych w okresie od 01.03.2018 r. do 31.08.2020 r. Dofinansowanie projektu z UE: 7 931 929,54 zł.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij